Alyvos medienai

Lazūra medienai linų sėmenų aliejaus pagrindu “Holzlasur außen”
Natūrali lazūra, paprasta naudojimui, atspari atmosferos poveikiui bei elastinga, skirta medienos paviršiams dengti. Naudojama vidaus ir lauko darbams.
Sudėtis: linų sėmenų aliejus, polimerizuotas medienos aliejus, terpentinas, kanifolija, džiūvimą greitinančios medžiagos neturinčios švino (sikatyvai).
Pasižymi puikiomis difuzinėmis savybėmis, atstumia nešvarumus ir vandenį, lengvai dengiasi ir ekonomiška. Gali būti skaidri irspalvinė (9 spalvos). Lauko darbams, būtina naudoti spalvinę lazūrą. Pigmentuojama visais žemės ir mineraliniais pigmentais.

Techninis aprašymas  Galerija


Alyva stipriai sugeriantiems paviršiams “Holzhartöl”
Skaidri, paruošta naudojimui alyva medienai, idealiai tinka visiems stipriai sugeriantiems, neapdirbtiems medienos paviršiams, įpatingai minkštoms medienos rūšims.
Sudėtis: kanifolija, terpentinas, polimerizuotas kaučiuko aliejus, silicio rūgštis, džiūvimą greitinančios medžiagos neturinčios švino (sikatyvai).
Pasižymi puikiomis difuzinėmis ir absorbuojančiomis savybėmis, atstumia  nešvarumus ir vandenį. Tinka tik vidaus darbams.

Techninis aprašymas  Galerija


Kieta alyva grindims “Fußbodenhartöl”
Skaidri, paruošta naudojimui alyva grindims, idealiai tinka visų medienos rūšių neapdirbtiems paviršiams padengti.
Sudėtis: linų sėmenų aliejus, terpentinas, kanifolija, kanifolijos eterinis aliejus, džiūvimą greitinančios medžiagos neturinčios švino (sikatyvai)..
 Pasižymi puikiomis difuzinėmis ir absorbuojančiomis savybėmis, atstumia nešvarumus ir vandenį, atspari trinčiai. Tinka tik vidaus darbams.

Techninis aprašymas  Galerija


Pokostas “Leinölfirnis” medienos impregnavimui
Linų sėmenų aliejaus ir sikatyvų (džioviklių) mišinys, skirtas medinių paviršių (durų, balkių, baldų, darbinių paviršių) impregnavimui. Apsaugo nuo vandens ir drėgmės. Giliai įsiskverbia į medieną. Tinka ir kaip gruntas dažant aliejiniais dažais. Naudojamas vidaus darbams.
Sudėtis: linų sėmenų aliejus, džiūvimą greitinančios medžiagos, neturinčios švino (sikatyvai).

Techninis aprašymas  Galerija