Dažai medienai

Šarminė priemonė “Nadelholzlauge” medienos priežiūrai ir "sidabravimui”
 

Šarmas skirtas spygliuočių medienos esančios viduje ir išorėje priežiūrai. Veikiant oro (saulės, lietaus) faktoriams minkštos, drėgmę sugeriančios medienos dalelės (monosacharidai, augaliniai baltymai, krakmolas, ligninas) išsiplauna, o kitos kietos netirpios dalelės išlieka. Grybelis, pelėsiai ir vabzdžiai kenkėjai netenka maistinio pagrindo. Mediena nuo šarmo iš pradžių tamsėja ir tik vėliau po nušarminimo proceso tampa „sidabruota“.

Sudėtis: vanduo, kaustinė soda, augalinis muilas, kalcio muilas.

Techninis aprašymas  Galerija


Polimerizuoti dažai (auksiniai, sidabriniai) „Standölfarbe (gold, –silber)“
 

Polimerizuoti dažai (auksiniai, sidabriniai) naudojami medinių ir metalinių paviršių vidaus ir ypatingai išorės darbams. Taip pat tinka plieno ir cinko dažymui bei Kreidezeit polimerizuotų dažų sistemos viršutiniam dekoratyviam sluoksniui. Jie švyti aliuminio ir santūraus aukso atspalvių šilkiniu matiniu blizgesiu. Dažų tonavimui naudojami išimtinai oro sąlygoms ir šviesos poveikiui atsparūs auksu ir sidabru žvilgantys pigmentai.

Sudėtis: linų sėmenų aliejus, terpentinas (linų sėmenų ir medžio), balzaminis terpentinas, talkas, silicio rūgštis, džiovinančios medžiagos be švino, pigmentai pagal spalvas.

Techninis aprašymas  Galerija


Polimerizuoti dažai (be dervų) „Standölfarbe-harzfrei“
 

Polimerizuoti dažai „Standölfarbe-harzfrei“ skirti langų, medienos ir metalo dažymui. Jų sudėtyje nėra dervų. Be to, nesibraižo, netrūkinėja, nebyra. Difuzinių savybių dėka dažai „Standölfarbe“ garantuoja greitą drėgmės pašalinimą iš medienos. Mediena apsaugota nuo puvimo drėgmės kamščiu. Dažų sudėtyje esantis aktyvus baltojo cinko pigmentas sustiprina dažų sluoksnio atsparumą oro sąlygoms. Žemės ir mineralinių pigmentų dėka dažai tampa visiškai neblunkantys ir atsparūs išorės poveikiui. Dažai išlieka elastingi ir patvarūs atitinkamai apatinio sluoksnio būsenai. Naudojami neapdorotų medinių paviršių vidaus ir ypatingai išorės darbams: langų, durų, apkaltų paviršių, sijų dažymui. Taip pat tinka plieno ir cinko dažymui.

Sudėtis: linų sėmenų aliejus, terpentinas (linų sėmenų ir medžio), balzaminis terpentinas, baltasis cinkas, talkas, silicio rūgštis, molis, kvarcas, džiovinančios medžiagos be švino, pigmentai pagal spalvas.

Techninis aprašymas  Galerija